Omlouváme se, informace na této stránce jsou k dispozici pouze anglicky. Použít překladač Přepnout do angličtiny

Elektronické knihy s přidanou hodnotou

Od roku 2012 tvoříme e-knihy s přidanou hodnotou. Navštivte web www.nejlepsikucharky.cz a nechte se inspirovat, jak profesionální může Vaše e-kniha být.

Exkluzivně spolupracujeme s vydavatelstvím Prakul Production Romana Vaňka a Zdeňka Ertla, v průběhu let jsme vydali elektronické verze knih i dalších autorů a vydavatelství.

Dosud jsme uvedli následující knihy:

Elektronické kuchařky

  Poklady klasické české kuchyně

Poklady klasické české kuchyně

V tomto moderně zpracovaném průvodci českou klasikou – POKLADY KLASICKÉ ČESKÉ KUCHYNĚ aneb jak to ta babička tenkrát vařila - naleznete vše, co současná e-kniha umožňuje. Kromě precizně zpracovaných produktových a postupových fotografií naleznete k mnoha receptům i video postupy. Video postupy jsou součástí knihy off-line. Tedy po stáhnutí celé knihy již nemusíte vaše zařízení připojovat k Internetu, aby vám videa v knize fungovala.

Get it on Apple Books

Vilém Vrabec: Velká Kuchařka

Unikátní a přehledně zpracovaný soubor 1740 receptů tradiční české kuchyně pro všechna roční období. Ucelený soubor obsahuje jak úplné základy, tak i složitější pokrmy, které však zvládne i méně zkušený kulinář. Autor kuchařky Vilém Vrabec byl vynikající kuchař a učitel, autor desítek kuchařských knih. Jeho nejvýznamnějším dílem je právě legendární Velká kuchařka, která se neodmyslitelně stala součástí vybavení téměř každé domácnosti.

Get it on Apple Books
  Vilém Vrabec: Velká Kuchařka
  Sushi doma

Sushi doma

Detailní obrázková kniha s vice než 300 fotografiemi a 20 videy, které vás precizně a jednoduše navedou krok za krokem jak zvládnout přípravu tolik populární japonské techniky sushi v domácím prostředí. Další kniha z úspěšné dílny Pražského kulinářského institutu, která vlídně tuto techniku ozřejmuje a pasuje na úroveň běžných pokrmů. Kniha svým zpracováním nadchne úplné amatéry ale i profesionální kuchaře. Sushi párty díky této knize zvládne úplně každý.

Get it on Apple Books

Kouzlo kuchyně Čech a Moravy

Knižní bestseller českého iBookstoru "Poklady klasické české kuchyně" doplňuje tato ještě lépe propracovaná a obsáhlejší kuchařská kniha Romana Vaňka z dílny Pražského kulinářského institutu. Do detailu popisuje více než 200 receptů české a moravské kuchyně řazené do 17-ti sekcí. Kuchařka obsahuje více než 500 špičkových fotografii, které vás krok za krokem dovedou k dokonalým domácím pokrmům. Kniha svým zpracováním nadchne úplné amatéry ale i profesionální kuchaře.

Get it on Apple Books
  Kouzlo kuchyně Čech a Moravy
  Klenoty klasické evropské kuchyně

Klenoty klasické evropské kuchyně

Doposud nejobsáhlejší kuchařská kniha autora kuchařských bestsellerů Romana Vaňka z dílny Pražského kulinářského institutu.

Kniha svou jednoduchostí a zcela novým konceptem receptů psaných tzv. „krok za krokem“ nadchne úplné amatéry a díky obrovskému množství informací i profesionální kuchaře. Bezpečně tak zaujme čelní místo v knihovně každého milovníka poctivé kuchyně a zásadně přiblíží legendární pokrmy Evropy každému, kdo rád vaří.

Get it on Apple Books

Traditional Czech Cuisine

TRADITIONAL CZECH CUISINE je anglicky psanou verzí výše uvedeného českého bestselleru Poklady klasické české kuchyně. Na rozdíl od jiných, do angličtiny pouze přeložených kuchařek, se tato kniha pyšní tím, že vznikla ve spolupráci s desítkami Čechů a milovníků české kuchyně žijících v anglicky mluvících zemích, kteří recepty osobně vyzkoušeli s použitím lokálně dostupných surovin. Těžko tak najdete lepší zdroj českých receptů, se kterým se tak skvěle přiblížíte původní české chuti, ať už žijete v Evropě, v USA, nebo na Novém Zélandu.

Get it on Apple Books
  Traditional Czech Cuisine
  Snadno & Rychle

Snadno & Rychle

Renomovaný autor gastronomických bestsellerů Roman Vaněk zde přichází s novou velkou kuchařskou knihou tentokrát s názvem „SNADNO A RYCHLE“. Kuchařka zaujme svou jednoduchostí a perfektně zpracovanými recepty „krok za krokem“ každého milovníka dobrého jídla. Tentokrát zvláště ty, kteří během týdne nemají příliš času stát u sporáku. Kniha obsahuje 111 rychlých rodinných pokrmů pro všední den připravených z běžně dostupných surovin, řazených v devíti kapitolách, s více než dvěma sty barevnými fotografiemi. U vybraných receptů jsou implementována postupová videa, která vás snadno navedou, jak pokrmy dokonale připravit.

Get it on Apple Books

Sushi at home

Anglicky psaná verze knihy Sushi doma. Stejně jako česká verze má tato kniha za cíl umožnit si snadno a správně doma připravit sushi každému, kdo má tuto tradiční japonskou specialitu v oblibě a sice nerozumí česky, takže by si moc nepočetl v českém originálu, ale zvládá angličtinu.

Get it on Apple Books
  Sushi at home
  Snadno & Rychle 2

Snadno & Rychle 2

Roman Vaněk navazuje touto novou publikací na knižní bestseller Snadno a rychle, kterého se jen během prvních dnů od vydání prodalo několik desítek tisíc kusů. Rozšiřuje tím tzv. “Bílou řadu” svých kuchařek. Ještě lépe zpracovaná kuchařka SNADNO & RYCHLE 2 svou jednoduchostí, dostupností použitých surovin a precizně napsanými recepty “krok za krokem” opět zaujme každého milovníka dobrého jídla, včetně začátečníků, a především ty, kteří nemají čas stát během týdne příliš dlouho u sporáku.

Get it on Apple Books

Velká kuchařka Čech a Moravy - 1. část - Procházka

Obrazová část kuchařky s fotografiemi Tomáše Nováka je průvodcem naší krajinou a jejími produkty. Společně s receptovou částí se snaží vytvořit celkový obraz gastronomického dědictví naší země.

Get it on Apple Books
  Velká kuchařka Čech a Moravy - 1. část - Procházka
  Velká kuchařka Čech a Moravy - 2. část - Recepty

Velká kuchařka Čech a Moravy - 2. část - Recepty

Nejobsáhlejší kuchařská kniha autora knižních bestsellerů Romana Vaňka z dílny Pražského kulinářského institutu. V této velkolepé publikaci se poprvé stává spoluautorkou Vaňkova manželka Jana, která na všech jeho předchozích knihách spolupracovala. Celá kniha obsahuje 762 fotografií a 431 receptů krok za krokem je přehledně řazeno do 23 kapitol. Kniha těží ze zkušeností autorů s psaním předchozích knih a ještě lépe a do detailu popisuje krok za krokem klasické pokrmy české a moravské kuchyně tak, aby ji zvládl s přehledem i absolutní začátečník a profesionálům se stala relevantní inspirací.

Get it on Apple Books

Jednoduše a dokonale - Kuře

Ve své nové edici Jednoduše & dokonale vydává autor kuchařských bestsellerů Roman Vaněk první kuchařskou knihu v pořadí: Jednoduše & dokonale – Kuře. Jako vždy spolu s Vaňkem na této publikaci pracovala jeho manželka Jana a tým předních českých šéfkuchařů, kteří jsou zároveň lektory Pražského kulinářského institutu. Téměř 80 nových, nápaditých receptů připravených z běžně dostupných surovin, kde hlavní roli hraje kuře, je v knize opět zpracováno osvědčeným systémem „krok za krokem“.

Get it on Apple Books
  Jednoduše a dokonale - Kuře
  Jednoduše a dokonale - Zelenina a luštěniny

Jednoduše a dokonale - Zelenina a luštěniny

Druhý díl v edici kuchařek Jednoduše a dokonale autora knižních bestsellerů Romana Vaňka. Jako vždy spolu s Vaňkem na této publikaci pracovala jeho manželka Jana a tým předních českých šéfkuchařů, kteří jsou zároveň lektory Pražského kulinářského institutu. Téměř 90 nových, nápaditých receptů připravených z běžně dostupných surovin, kde hlavní roli tentokrát hrají luštěniny a zelenina, je v knize tradičně zpracováno osvědčeným způsobem „krok za krokem“.

Get it on Apple Books

Jednoduše a dokonale - Maso

V edici Jednoduše a dokonale tato 3. kniha v pořadí skvěle doplní předchozí kuřecí a zeleninovou kuchařku, které patří mezi nejprodávanější tituly na trhu. Hlavní roli v knize hrají tentokrát vepřové a hovězí maso. Recepty jsou podrobně popsány osvědčeným způsobem „krok za krokem“ tak, aby i zdánlivě „složitý“ pokrm uvařil i absolutní začátečník.

Get it on Apple Books
  Jednoduše a dokonale - Maso
  Sladké POKLADY české a moravské kuchyně

Sladké POKLADY české a moravské kuchyně

Kuchařka autorů kuchařských bestsellerů Romana Vaňka s manželkou Janou a jejich hvězdným kulinářským týmem, která již jen svým názvem způsobila velký rozruch na naší gastronomické scéně. Touto obsáhlou „sladkou“ publikací doplňují a navazují na Vaňkovu dnes již ikonickou kuchařku Poklady klasické české kuchyně. Knihu, která časem nalezla své místo přibližně ve dvou stovkách tisíc domácností naší země. Jde o precizního moderně zpracovaného průvodce českou a moravskou sladkou klasikou. Téměř 190 receptů je již tradičně zpracováno detailním a zároveň jednoduchým způsobem tak, aby je bez problémů dokázal připravit i začátečník.

Get it on Apple Books

Snadno & Rychle 3

Roman Vaněk s manželkou Janou rozšířili svou veleúspěšnou edici kuchařek „Snadno & Rychle“ o nový, dlouho očekávaný 3.díl. Kniha SNADNO & RYCHLE 3 svou jednoduchostí, dostupností použitých surovin a recepty pro každý den popsanými „krok za krokem“ opět zaujme každého milovníka dobrého jídla, a to včetně začátečníků. 96 stran, 133 špičkových fotografií, 103 jednoduchých receptů, se kterými sklidíte úspěch nejen v rodině, ale i u svých přátel.

Get it on Apple Books
  Snadno & Rychle 3
  Jednoduše a dokonale - Ryby, Drůbež, Zvěřina

Jednoduše a dokonale - Ryby, Drůbež, Zvěřina

V edici Jednoduše & dokonale tato 4. kniha v pořadí skvěle doplní předchozí kuřecí, zeleninovou a masovou kuchařku, které patří mezi nejprodávanější tituly na trhu. Recepty z běžně dostupných surovin za rozumnou cenu jsou v knize detailně popsané osvědčeným způsobem „krok za krokem“.

Get it on Apple Books

Grilování - tipy a postupy krok za krokem

Ohněm a kouřem voní nová kniha „Grilování, tipy a postupy krok za krokem." Kuchařka vychází v nové edici „Recepty pro každého" a standardně obsahuje tipy na grilování a jednoduché recepty. Nově však přináší odpovědi na nejčastější otázky kolem grilování, na které se lidé ptají. Je lepší gril na dřevěné uhlí nebo na plyn? Jaké je nejlepší koření? Jaké maso je nejlepší na gril? Jaká je nejlepší marináda? Grilovaná zelenina? Vepřová krkovice na grilu? Nevím, jak grilovat burgery, jak nevysušit kuře na grilu... Zkrátka a dobře, k tomu, jak lépe grilovat, stačí tato kniha.

Get it on Apple Books
  Grilování - tipy a postupy krok za krokem
  Legendy světové kuchyně

Legendy světové kuchyně

Kuchařka Legendy světové kuchyně zve milovníky jednoduchých receptů s masem i bez masa, kuchaře začátečníky i matadory, domácí i profesionální kulináře, prostě vás, kteří rádi vaříte, na výpravu za nejoblíbenějšími pokrmy světa. Kniha nabízí nejen nejlepší recepty psané krok za krokem, ale zároveň i jejich příběhy. Pokrmy, které dobyly svět, mají často dlouhou historii a dokládají, že naše touha po dobrém jídle je stará jako člověk sám.

Get it on Apple Books

Sváteční - spolehlivé recepty, rady a postupy

Nová, špičkově zpracovaná kuchařka a nadčasový průvodce pohoštěním českých a moravských domácností. Přes 180 fotografií a ilustrací! Více než 130 receptů. Přehledné postupy psané jednoduchým jazykem, kterému rozumí opravdu každý. Vše doplňují odpovědi na nejčastější otázky kolem pohoštění, na které se lidé ptají. Jak nejlépe uvařit vejce natvrdo? Jak oloupat vejce? Jak uvařit brambory na salát? Jak osolit vodu na vaření brambor a zeleniny? Jak se špikuje maso na svíčkovou? Jak hezky připravím obloženou mísu? Byl by recept na veku? Co upéct sladkého na oslavu? Jak plánovat pohoštění na oslavu?

Get it on Apple Books
  Sváteční - spolehlivé recepty, rady a postupy

Ostatní knihy

  České pohádky 1. díl

České pohádky 1. díl

V této kouzelné e-knize najdete 4 klasické české pohádky, které právem patří mezi největší poklady české "pohádkové" historie: Zlatovláska, Dlouhý, Široký a Bystrozraký, Červená karkulka a Perníková chaloupka. Kromě srozumitelného a poutavého textu na Vás a Vaše děti čeká spousta krásných ilustrací společně s namluveným vyprávěním všech pohádek. Všechny 4 pohádky volně přepracovali Ivana Ertlová a Zdeněk Ertl, ilustrovala Tereza Janků a namluvil Jan Rosák.

Get it on Apple Books

České pohádky 2. díl

V této kouzelné e-knize najdete další 4 klasické české pohádky, které právem patří mezi největší poklady české "pohádkové" historie: O Šípkové růžence, Čertův švagr,O mluvícím ptáku, živé vodě a třech zlatých jabloních a Hrnečku vař. Všechny 4 pohádky volně přepracovali Ivana Ertlová a Zdeněk Ertl, ilustrovala Tereza Janků a namluvil Jan Rosák.

Get it on Apple Books
  České pohádky 2. díl
  České pohádky 3. díl

České pohádky 3. díl

V další kouzelné e-knize najdete dalších 5 klasických českých pohádek, které právem patří mezi největší poklady české "pohádkové" historie: O Smolíčkovi, Alabastrová ručička, Podvedený lišák, Tři přadleny a Dobré kmotřičky. Kromě srozumitelného a poutavého textu na Vás a Vaše děti čeká spousta krásných ilustrací. Všech 5 pohádek volně přepracovali Ivana Ertlová a Zdeněk Ertl.

Get it on Apple Books

České pohádky 4. díl

Ve čtvrté kouzelné e-knize této série najdete další 4 klasické české pohádky: Princ Bajaja, Tři zlatá pera, Proč se hněvá pes na kočku a kočka na myš a Jak se Rak stal učeným. Všechny 4 pohádky opět volně přepracovali Ivana Ertlová a Zdeněk Ertl, ilustrovala Tereza Janků a namluvil Jan Rosák.

Get it on Apple Books
  České pohádky 4. díl
  Kouzelné pohádky 1.díl

Kouzelné pohádky 1.díl

V prvním díle Kouzelných pohádek se můžete těšit na poutavě zpracovaná vyprávění. Vaše děti zcela jistě potěší čtyři známé příběhy: Vodník, Začarovaný osel, Kouzelné fazole a Čertův učeň. Všechny pohádky v e-knize naleznete v klasické psané formě, každá pohádka je navíc doplněna i mluveným slovem. Můžete tak svým dětem pohádky pustit, případně je nechat sledovat text v knize společně s vyprávěním. Všechny 4 pohádky volně přepracoval Zdeněk Ertl, ilustrovala Lucie Straková a namluvil Jan Štastný.

Get it on Apple Books

Kouzelné pohádky 2.díl

Druhý díl pohádkové řady Kouzelné pohádky v sobě ukrývá další poutavě zpracované krátké příběhy a jejich namluvené texty. Vaše děti zcela jistě potěší těchto pět známých příběhů: Zvířátka a čerti, O denním a nočním motýlu, Jak se krejčí stal králem, Kouzelná bylinka a Kouzelný meč. Všech 5 pohádek volně přepracoval Zdeněk Ertl, ilustrovala Lucie Straková a namluvil Jan Šťastný.

Get it on Apple Books
  Kouzelné pohádky 2.díl
  Kouzelné pohádky 3.díl

Kouzelné pohádky 3.díl

Třetí díl pohádkové řady Kouzelné pohádky přináší další poutavě zpracované krátké příběhy a jejich namluvené texty. Jedná se o další čtyři známé příběhy z největších pokladů českých pohádek: O dvanácti měsících, Pohádka o kouzelné studánce, Rozum a štěstí a Sůl nad zlato. I tyto 4 pohádky volně přepracoval Zdeněk Ertl, ilustrovala Lucie Straková a namluvil Jan Šťastný.

Get it on Apple Books

Euro 2012

Tradiční dokumentární publikace bohatě vybavená exkluzivními snímky a doplněná zasvěceným komentářem přibližuje čtenářům dramatické momenty velkolepého svátku nejpopulárnějšího sportu naší planety, fotbalového šampionátu ME EURO 2012.

Get it on Apple Books
  Euro 2012
  Londýn 2012

Londýn 2012

Oficiální publikace ČOV nabízí netradiční pohled na Hry XXX. olympiády v Londýně. Publikace přináší snímky špičkových sportovních fotografů, kteří zaznamenali nejen úspěchy a zklamání českých reprezentantů, ale také tvář olympijských her, která zůstala divákům skrytá - zákulisí, dřinu i odpočinek sportovců. Přední čeští spisovatelé a význačné osobnosti veřejného života obohatili knihu o svůj pohled na sport. Přispěl například známý autor literatury faktu Pavel Kosatík, spisovatelka a dramatička Daniela Fischerová či profesor Jiří Přibáň. Obsah knihy se připravoval na trase Londýn – Praha přímo během konání akce.

Get it on Apple Books

Londýn

Elektronický průvodce, který sloužil jako skvělý pomocník v orientaci na letních olympijských hrách v Londýně 2012. Poskytoval nejen praktické rady na cestu, ale především detailní přehled o sportovním programu olympijských her a Českého domu (Czech House). S tímto průvodcem měli návštěvníci her vždy po ruce aktuální informace o Českém olympijském týmu a našich sportovních nadějích.

Get it on Apple Books
  Londýn
  Lexikon ohrožených druhů strašidel

Lexikon ohrožených druhů strašidel

Ne všechno v našem životě můžeme exaktně poznat a vědecky uchopit. I naši předkové kdysi věřili ve víly, skřítky, čarodějnice a běžně komunikovali s rostlinami, zvířaty i neviditelnými bytostmi. Byla by škoda se o taková stvoření ochudit. Díky knize známé spisovatelky Vítězslavy Klimtové se přenesete do světa lesních, lučních a domácích strašidel.

Get it on Apple Books

Moje těhotenství krok za krokem

Ještě nikdy nebyla naučná encyklopedie popisující těhotenství tak vzrušující a zábavná. Kniha obsahuje odborné informace podané srozumitelně a názorně – texty jsou doplněny o videa a interaktivní ukázky. Okouzlující animace ovulace a početí byly vytvořené speciálně pro tuto knihu, najdete zde originální ilustrace vývoje plodu týden po týdnu, praktické fotonávody, jak cvičit v těhotenství, i příklady zdravého jídelníčku, zábavné interaktivní testy, kalkulačky, s jejichž pomocí si snadno spočítáte termín porodu nebo kolik přiberete.

Get it on Apple Books
  Moje těhotenství krok za krokem
  Můj porod krok za krokem

Můj porod krok za krokem

Tato kniha, navazující na knihu Moje těhotenství krok za krokem a slouží jako vzrušující a zábavný průvodce další etapou mateřství. Autentická videa porodu stejně jako originální animace postupu miminka porodními cestami byla vytvořena speciálně pro tuto knihu. V knize najdete praktické foto návody, jak správně kojit, i příklady, jak po porodu posílit ochablé svalstvo pánevního dna. Součástí publikace jsou také zábavné interaktivní testy.

Get it on Apple Books

Můj novorozenec krok za krokem

První týdny života miminka bývají pro děti i rodiče jedny z nejnáročnějších. S touto multimediální knihou o novorozenci pro vás bude sžívání s miminkem hračkou. V této knize uvidíte i uslyšíte první etapu života dítěte krok za krokem. Je to kniha, která reaguje na váš dotek! V knize najdete praktické fotonávody, jak správně zacházet s miminkem, jak správně kojit případně odstříkávat mléko, vidoenávody jak miminko koupat, nebo jak ho masírovat. Je na koupání lepší kyblík, nebo vanička? Na podobné otázky vám odpoví zábavné interaktivní testy, které můžete vyplňovat přímo v publikaci.

Get it on Apple Books
  Můj novorozenec krok za krokem
  Moje miminko krok za krokem

Moje miminko krok za krokem

První rok života dítěte je rokem nejvýraznějších změn. Budete s úžasem sledovat pokroky svého děťátka, radovat se z nich, ale také bedlivě hlídat, zda se miminko vyvíjí tak, jak má. Unikátní multimediální kniha Moje miminko krok za krokem vás bude bavit – je plná užitečných videí a fotonávodů, videorozhovorů s lékaři, zábavných testů a přehledných infografik, v knize najdete také originální animace a moderní vizualizace. U každého textu najdete ikony, které ho doplňují a uvádějí v širších souvislostech.

Get it on Apple Books

Моя беременность шаг за шагом

Ruskojazyčná verze naučné encyklopedie popisující těhotenství vzrušující a zábavnou formou. Kniha obsahuje odborné informace podané srozumitelně a názorně – texty jsou doplněny o videa a interaktivní ukázky. Okouzlující animace ovulace a početí byly vytvořené speciálně pro tuto knihu, najdete zde originální ilustrace vývoje plodu týden po týdnu, praktické fotonávody, jak cvičit v těhotenství, i příklady zdravého jídelníčku, zábavné interaktivní testy, kalkulačky, s jejichž pomocí si snadno spočítáte termín porodu nebo kolik přiberete.

Get it on Apple Books
  Моя беременность шаг за шагом

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete 24U s.r.o., IČ: 26152584, se sídlem Zvole u Prahy, Skochovická 88, PSČ 252 45, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 74920 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách 24U s.r.o. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.

Loader Image