Omlouváme se, informace na této stránce jsou k dispozici pouze anglicky. Použít překladač Přepnout do angličtiny

Chcete se stát součástí našeho týmu?

Společnost 24U s.r.o. hledá nové tvůrčí lidi, kteří mají zájem být součástí menšího kolektivu a chtějí se podílet na dodávkách aplikací, jejichž vývoj se nedá nazvat rutinním, nebo prodeji a dodávkách výpočetní techniky. Jde o práci na projektech z různých odvětví, jako jsou mezinárodní přeprava, školství, strojírenská výroba, bankovnictví, DTP apod. Běžně vyvíjíme a modernizujeme menší i větší databázové aplikace s nativním i webovým frontendem, propojujeme software se zajímavým hardwarem (Phidgets, Raspberry Pi, RFID a NFC, iBeacon, Arduino, Hardwario a jiné).

Aktuálně hledáme nové kolegy na tyto pozice

Zaujalo vás co děláme, z aktuálně otevřených pozic jste si nevybral/a, máte rád/a výzvy, chcete pracovat na zajímavých, i zahraničních, projektech a chcete se stát součástí našeho týmu?

Pokud ano, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem o vašich zkušenostech na e-mail hr@24u.cz. Na jeho základě se s vámi spojíme a probereme možnosti vzájemné spolupráce.

Vždy hledáme kolegy a vážné zájemce o dlouhodobou spolupráci.

Těšíme se na váš email

Za celý tým 24U
Ondřej Chaloupka

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete 24U s.r.o., IČ: 26152584, se sídlem Zvole u Prahy, Skochovická 88, PSČ 252 45, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 74920 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách 24U s.r.o. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.

Loader Image