Omlouváme se, informace na této stránce jsou k dispozici pouze anglicky. Použít překladač Přepnout do angličtiny

Co o nás řekli naši spokojení zákazníci

Za více než 20 let fungování jsme měli čest pro naše zákazníky realizovat stovky řešení a projektů. Velmi nás těší, že naše služby přinášejí našim zákazníkům radost a užitek a jsou s námi spokojení.

Jiří Šimák,  Synelogis s.r.o.

Společnost 24U nám nabízí širokou škálu služeb, které potřebujeme. Na té spolupráci mě baví to, že jsme partneři. 24U nám dokáže naše potřeby, které jsou někdy velice náročné, vždycky splnit. Měl jsem nápad a do 2 měsíců jsme mohli začít podnikat. Opravdu naslouchají a pracují s námi, aby měli a udržovali chytré řešení. Nyní pokračujeme v novém vývoji a vím, že to bude fungovat dobře.

Jiří Šimák, Synelogis s.r.o.

...školení s panem Jílkem bylo přínosné, vše se nám podařilo s jeho pomocí zprovoznit a nastavit. Se školením jsem byl spokojený. Teď testujeme nasazení iPadů v běžné výuce a zatím vše funguje tak jak má.

Tomáš Varga, ZŠ Bystré
Mgr. Michal Šmíd,  Handicap Centrum Srdce, o.p.s.

Firma 24U přebírá naše požadavky na výsledek v práci s lidmi s mentálním postižením a díky bohatým zkušenostem ze školství a sociálních služeb dokáží navrhnout optimální hardwarové a softwarové řešení pro konkrétního člověka s postižením. Velice si ceníme 100% okamžité podpory.

Mgr. Michal Šmíd, Handicap Centrum Srdce, o.p.s.

Se službami 24U jsme byli vždy spokojeni. Jsou to profesionálové s velmi dobrými znalostmi ve svém oboru. Navíc s jejich programátory byla sranda a žádný problém nebyl vážný. Služby 24U nám přinesly zvýšení produktivity práce pomocí dostupnosti informací v jednotném systému, zrušení duplicitně vykonávané administrativní práce, snažší nastavení pracovních procesů a postupů.

Vladislav Ptašnik, CompoTech Plus
Vladislav Ptašnik,  CompoTech Plus
Svobodná demokratická základní škola Erazim 2 ,  Svobodná demokratická základní škola Erazim 2

Dnes k nám do školy dorazily půjčené MacBook Air. 🤩 Děkujeme velice 24U s.r.o. 🤍 #ucimedigital Školství 24U

Svobodná demokratická základní škola Erazim 2 , Svobodná demokratická základní škola Erazim 2

Jsme velmi velmi spokojeni se zakázkovým vývojem 24U... Umožnilo nám to soustředit se na náš vývoj FileMakeru, místo abychom se museli starat o vývoj v jiném prostředí.

Jeff England, Neb’s Fun World
Jeff England,  Neb’s Fun World
Kamil ŠRUBAŘ,  SZŠ a VOŠZ Zlín

Velmi podnětné zkušenosti od kolegů v příjemném prostředí pod výbornou organizací 24U. Co bych se sám učil a hledal několik týdnů představeno během jednoho dne.

Kamil ŠRUBAŘ, SZŠ a VOŠZ Zlín

24U nám pomohla kompletně redefinovat některé procesy ve filmové produkci. Během naší dlouhodobé spolupráce jsme společně zavedli některé nové, dříve nepředstavitelné, procesy, jako např. automatickou správu přístupových práv pro členy filmového štábu, založenou na aktuálním stavu jejich smluvního vztahu s produkcí. Díky tomu se dramaticky zvýšilo zabezpečení produkčních informací při současné úspoře lidské síly.

Justin Owen, Useful Companies
Justin Owen,  Useful Companies
Blanka Naimanová,  ZŠ V.Hejny,Červený Kostelec

V prvé řadě bych vám chtěla moc poděkovat (a to je hodně slabé slovo) za výborně připravený a vedený sobotní summit. Tak nějak si představuji konferenci 21.století. Na úrovni, se skvělým zázemím, vynikajícím programem, zajímavými hosty, inspirujicími přednáškami a workshopy. Byl to neskutečný, luxusní zážitek. Byla jsem poprvé a celou dobu mi běželo hlavou: "Kde jsem byla celých těch předchozích jedenáct let?" Velká poklona Vám, pane Jílku,a samozřejmě celému realizačnímu týmu.👏👏👏 Velký dík!!!

Blanka Naimanová, ZŠ V.Hejny,Červený Kostelec

Byli jsme potěšeni invencí vývojářů z 24U vzhledem k našim velice specifickým požadavkům. Naše kompletní all-in-one řešení nám umožňuje rychle měnit a prohlížet naše data ve všech jejich vazbách. S lidmi na různých místech, je dálkový přístup pro nás zásadní a díky novému řešení se stal velmi užitečným.”

Ruud van Donselaar, Dartin spol. s.r.o.
Ruud van Donselaar,  Dartin spol. s.r.o.