Omlouváme se, informace na této stránce jsou k dispozici pouze anglicky. Použít překladač Přepnout do angličtiny

Co o nás řekli naši spokojení zákazníci

Za více než 20 let fungování jsme měli čest pro naše zákazníky realizovat stovky řešení a projektů. Velmi nás těší, že naše služby přinášejí našim zákazníkům radost a užitek a jsou s námi spokojení.

Douglas Hajek,  Prague College

24U nám vytvořila komplexní systém pro sledování a rozvíjení akademických a finančních vztahů mezi školou a jejími studenty. Tento systém byl integrován do našich finančních, fakturačních a CRM systémů vynikajícím způsobem. Lituji jedině toho, že jsme nezačali s tímto procesem s 24U o mnoho let dříve!

Douglas Hajek, Prague College

Společnost 24U přestavěla náš informační systém postavený na FileMakeru, což přineslo zpřehlednění funkcí a vyšší efektivitu. Na základě uznání našich požadavků i návrhu zlepšených pracovních postupů pokračujeme v dlouhodobé spolupráci, která je podpořena i zajištěním technické podpory ze strany 24U.

Patrick Brenton, JennPro s.r.o.
Patrick Brenton,  JennPro s.r.o.
Hana Zahrádková,  ZŠ Unhošť

...se školením jsem byla velmi spokojená. Měla jsem pak na pana Jílka ještě doplňující dotazy, které jsme k mé velké spokojenosti rychle vyřešili. Během školení jsem se mohla na vše zeptat. Nic bych neměnila. Moc děkuji za podporu!

Hana Zahrádková, ZŠ Unhošť

S 24U spolupracujeme v SŠ Poděbrady od roku 2011. Ta spolupráce byla pro nás významná od začátku, protože jsme se díky nim dostali k zařízení, které jsme do té doby neznali a měli jsme možnost s nimi pracovat i na projektech, které potom posunuly celou tu českou učitelskou komunitu dalším směrem. S 24U spoupracujeme rádi, protože je to s nimi fajn, baví nás to. Myslím, že si dáváme navzájem zpětnou vazbu a ta spolupráce funguje.

Lenka Říhová, SŠ Poděbrady