Omlouváme se, informace na této stránce jsou k dispozici pouze anglicky. Použít překladač Přepnout do angličtiny

Software. Hardware.
Mobil. Web. FileMaker.
Firma. Lidi.
Propojíme je, aby spolu
pracovali pro Vás

Aplikace na míru je
vaše konkurenční výhoda

Každý hardware
lze integrovat
s vaším softwarem

Předefinujte svou
platformu pro inovaci pracoviště
s pomocí našich konzultantů

Postaráme se
o Váš system

Call us Volejte
nám

+420 608 301 880

Obvykle jsme dostupní v pracovní dny mezi 8. a 18. hodinou

Pokud budete volat z viditelného čísla a nedovoláte se, zavoláme vám zpátky

Let us call you Voláme
zpět

Aplikace na míru

Vyvineme softwarové aplikace ušité na míru Vašim specifickým potřebám

Ať pěstujete rostliny, chováte zvířata, přepravujete náklad, dodáváte díly do strojů, točíte filmy, řídíte továrnu, sledujete zásoby nebo léčíte pacienty, dokážeme analyzovat a inovovat vaše procesy a transformovat vaše podnikání do digitálního věku vytvořením softwaru na míru, který vám pomůže vyniknout.

Více informací
Klikněte pro více informací

Konzultace FileMaker

Naučte platformu FileMaker pracovat pro vás tak, jak chcete, s naší odbornou pomocí

S vývojem řešení ve FileMakeru máme zkušenosti od roku 1991, pravidelně prezentujeme na mezinárodních konferencích o FileMakeru, naši certifikovaní vývojáři se starají o řešení v různých odvětvích. Jsme experty na rychlostní optimalizace, integraci hardwarových technologií a dosahování věcí, které se na první pohled zdají nemožné.

Více informací
Klikněte pro více informací

Kontrola kvality

Profesionální testování software pro maximální spolehlivost

Náš tým full-time softwarových testerů zajišťuje, aby náš software pracoval spolehlivě i v neobvyklých situacích. Software ověřujeme pomocí pečlivě připravených testů a udržujeme jeho neustále se zvyšující kvality aktualizací naší metodologie v souladu s normou ISO 9001.

Více informací
Klikněte pro více informací

Integrace hardware

Získávejte data z fyzického světa, ovládejte fyzický svět daty

Naučíme váš software rozumět a komunikovat s věcmi kolem vás, abyste nemuseli ručně zadávat informace, které se dají získat automaticky, a to rychleji, s menší chybovostí a větší přesností. Máme zkušenosti s čárovými kódy, RFID a NFC, digitálními váhami, platebními terminály, mobilními tiskárnami, motory, zdravotnickými přístroji, LED pásky, LCD displeji, senzory, IoT, a dalšími zařízeními...

Více informací
Klikněte pro více informací

Servisní smlouvy

Zajistíme dohled a údržbu vašeho životně důležitého FileMaker systému

Můžeme zajistit monitorování a pomoc s vaším systémem založeným na platformě FileMaker, včetně horké linky, na kterou můžete zavolat, abychom vám zabezpečili požadovanou dostupnost systému. Nabízíme offline zálohy, online help desk, osobní péči, dokonce i rezervaci vývojových kapacit.

Více informací
Klikněte pro více informací

Podpora

Soustřeďte se na vaše podnikání, my se postaráme o Váš software

Máte-li technické potíže, se kterými si nevíte rady, naši odborníci vám pomohou je vyřešit, ať už je máte s naším produktem, aplikací na míru vytvořenou někým jiným, nebo jinou softwarovou nebo hardwarovou technologií. Bez ohledu na to, čeho se váš technický oříšek týká, členové našeho týmu vám ho rádi pomohou rozlousknout.

Více informací
Klikněte pro více informací

Nástroje

Vyvíjejte a udržujte lepší aplikace s menší námahou díky našim nástrojům a zkušenostem

Naše nástroje jsou navrhovány softwarovými vývojáři pro softwarové vývojáře, zvláště, ale ne pouze, pracující s platformu FileMaker. Všechny nástroje, které nabízíme, jsme vytvořili pro naši vlastní potřebu, aby nám usnadnily a zefektivnily naši práci, a stejnou službu jsou schopny udělat i vám.

Více informací
Klikněte pro více informací

Příběhy

našich zákazníků z celého světa

Máme to štěstí pracovat na softwarových řešeních pro zákazníky ze zemí celého světa, ze všech kontinentů kromě Antarktidy. Zde sdílíme příběhy některých našich zajímavých projektů z poslední doby, které vás mohou inspirovat k vyřešení vašich vlastních obchodních problémů.

Více informací
Klikněte pro více informací

Novinky

Naše tipy, rady, nápady a zkušenosti k vašim službám...

Sdílení je péče, proto sdílíme naše objevy, vynálezy, nápady, i chyby, ze kterých jsme se poučili, abyste se i vy mohli učit rychleji a těžit ze všech softwarových technologií, které denně používáte. Přečtěte si naše články, shlédněte videa a přihlaste se k odběru našich novinek, abyste nepřišli o žádnou důležitou radu. Informace na této stránce jsou k dispozici pouze anglicky.

Více informací
Klikněte pro více informací

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete 24U s.r.o., IČ: 26152584, se sídlem Zvole u Prahy, Skochovická 88, PSČ 252 45, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 74920 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách 24U s.r.o. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.

Loader Image