Omlouváme se, informace na této stránce jsou k dispozici pouze anglicky. Použít překladač Přepnout do angličtiny

Školíme práci s IT od užívání až po vývoj software

Školení na profesionální úrovni

Nabízíme školení pro jednotlivce, skupiny i organizace, pro začátečníky, pokročilé i experty. Naši lektoři jsou profesionálové z praxe ve svých oborech, s technologiemi, které školíme, denně pracujeme, známe jejich silné stránky i slabiny. Naši školitelé vám nepředají jen teoretické znalosti, ale hlavně své zkušenosti, příklady z reálného života, i vlastní chyby, ze kterých se poučili, a praktické tipy, jak z daného nástroje získat co největší užitek.

Jitka Rambousková
Jana Kneřová
Jan Kolouch
Lenka Říhová
Iva Jelínková
Práce s výpočetní technikou

Práce s výpočetní technikou

Naučíme vás efektivně pracovat s moderní výpočetní technikou, od laptopů přes tablety až k chytrým telefonům a hodinkám. Umíme pracovat s úplnými začátečníky, obohatíme i ostřílené mazáky. Odhalíme špatné návyky a naučíme vás z vašich nástrojů vytěžit více užitku. Vysvětlíme vám, jak bezpečně fungovat online, pomůžeme vám držet krok s dobou. Nabízíme jednodenní i vícedenní i rekvalifikační kurzy (Efektivní organizace informací, Efektivní zpracování firemních dat).

Technologie ve školství

Poskytujeme odborná školení na používání technologií ve výuce, a to jak on-site ve školách, tak i distančně on-line přes internet. Máme akreditované kurzy, pořádáme semináře, připravíme i školení na míru podle vašeho zadání. Nejčastější témata seminářů: Jak smysluplně zapojit iPad do výuky (pro pedagogické pracovníky), Jak na správu iPadů (pro ICT koordinátory).

Technologie ve školství
Vývoj software

Vývoj software

Pro vývoj software na zakázku používáme primárně platformu Claris FileMaker, se kterou máme více než 29 let zkušeností. Pro tuto platformu nabízíme jak vlastní kurzy pro vývojáře (základy vývoje, pokročilé techniky vývoje, techniky vývoje pro web, techniky vývoje pro mobilní zařízení), tak i individuálně připravené kurzy a konzultace. Přednášíme na mezinárodních konferencích, zejména se zaměřením na optimalizace rychlosti a propojení platformy FileMaker s rozličnými hardwarovými zařízeními.

Testování software

Profesionální testování software je součást našeho procesu vývoje software a zároveň služba, kterou poskytujeme jako outsourcing našim klientům. Pro náš vlastní testerský tým zajišťujeme pravidelná školení vedená jak interními lektory, tak i externě zajištěnými experty na danou problematiku. Stejná školení jsme schopni zajistit i vám.

Testování software
 U nás i u vás, osobně i online, česky i anglicky

U nás i u vás, osobně i online, česky i anglicky

Veškerá naše školení jsme schopni nabídnout v českém a anglickém jazyce a realizovat v místě, které vám vyhovuje. Menší skupiny (cca do 10) můžeme školit v našich prostorách v Praze, můžeme přijet školit k vám, případně zajistit externí školicí prostory. Školit můžeme na vašem vybavení nebo zapůjčit vlastní. Školíme i na dálku online, tvoříme výuková videa. Umíme zorganizovat i celodenní konferenci pro cca 100-200 účastníků, sami takové konference každoročně pořádáme pod názvem Učitelský summit.

Externí profesionální školitelé

Kromě vlastních lektorů z řad našich expertů dlouhodobě spolupracujeme s celou řadou externích profesionálních školitelů a jsme schopni zajistit jejich služby. Pomůžeme vám s výběrem nejvhodnějších školitelů podle vámi zvoleného tématu i požadované odborné úrovně a aktuální znalosti posluchačů.

Externí profesionální školitelé

Máte-li zájem o jakékoli školení, vyplňte prosím následující formulář a my se vám ozveme

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete 24U s.r.o., IČ: 26152584, se sídlem Zvole u Prahy, Skochovická 88, PSČ 252 45, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 74920 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách 24U s.r.o. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.

Loader Image