Omlouváme se, informace na této stránce jsou k dispozici pouze anglicky. Použít překladač Přepnout do angličtiny

Doporučíme, dodáme, zprovozníme a udržíme v chodu vaše informační technologie

Profesionální péče o vaše IT

Pro malé, střední i velké společnosti nabízíme outsourcing veškerých služeb v oblasti informačních technologií, od návrhu a realizace IT strategie, přes řešení informační bezpečnosti, softwarová a hardwarová řešení na míru, až po profesionální testování softwarových aplikací.

Kontaktujte nás a domluvíme se společně, jak můžeme s technologiemi pomoci zrovna Vám.

Jan Kolouch
Jitka Rambousková
Jana Kneřová
Již více než 20 let…

Již více než 20 let…

V informačních technologiích jsme jako doma, neustále se vzděláváme, učíme se z vlastních i cizích chyb, takže jako součást dodávky zboží a služeb od nás získáte i více než 20 let zkušeností v oboru.

Přečtěte si o nás víc…

Software i hardware

Doporučíme, dodáme, zprovozníme a udržíme v chodu jak hardware, tak i software, který na něm a s ním poběží, oboje pak vyladíme, aby to spolu bezvadně fungovalo.

Software i hardware
Výpočetní technika (nejen) Apple

Výpočetní technika (nejen) Apple

Naší hlavní doménou a silnou stránkou jsou produkty firmy Apple, které známe již od doby, kdy se v Čechách poprvé začaly objevovat, ale poradíme si i s ostatními značkami a platformami.

Zajímají vás možnosti Apple zařízení, ale používáte zatím všude Windows? Obáváte se změny a toho, že spolu zařízení nebudou fungovat dohromady? I s tímto máme zkušenosti a poradíme Vám.

Software hotový i na míru

Pokud vaše potřeby uspokojí již existující software, dokážeme vám pomoci s jeho výběrem, dodávkou licencí i instalací a zaškolením. Pokud se chcete odlišit od konkurence a máte specifické potřeby, vyvineme pro vás aplikace na míru, které přesně napasujeme na vaše procesy, takže se nemusíte přizpůsobovat vy, ale software se přizpůsobí vám.

Software hotový i na míru
Všemožná zařízení, aplikace a služby

Všemožná zařízení, aplikace a služby

Dodáváme a pečujeme o osobní počítače, laptopy, tablety, mobilní telefony, ale i racky, servery a serverové aplikace, e-mail, weby, databáze, specializovaný software, cloudové služby, i softwarové aplikace dodávané jako služba (SaaS).

Servisní smlouvy

Na základě servisních smluv poskytujeme pravidelnou údržbu a péči, monitoring, pohotovost, technickou podporu, i pravidelnou rezervaci kapacit na vývoj a testování software. Smlouvy ladíme vždy na míru konkrétním potřebám našich zákazníků.

Kontaktujte našeho odborníka na software a poraďte se přímo s ním…

Servisní smlouvy
Kompletní outsourcing IT

Kompletní outsourcing IT

Veškeré vaše IT potřeby jsme schopni uspokojit i ve formě komplexní služby. Prostě zajistíme, že vaši lidé mají to správné vybavení a podmínky pro svou práci, takže se můžete plně soustředit na svůj byznys a péči o své zákazníky.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete 24U s.r.o., IČ: 26152584, se sídlem Zvole u Prahy, Skochovická 88, PSČ 252 45, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 74920 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách 24U s.r.o. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.

Loader Image