We are sorry, information on this page is available only in Czech. Use Translator Switch to Czech

Career

Společnost 24U s.r.o. hledá nové tvůrčí lidi, kteří mají zájem být součástí menšího kolektivu a chtějí se podílet na dodávkách aplikací, jejichž vývoj se nedá nazvat rutinním, nebo prodeji a dodávkách výpočetní techniky. Jde o práci na projektech z různých odvětví, jako jsou mezinárodní přeprava, školství, strojírenská výroba, bankovnictví, DTP apod. Běžně vyvíjíme a modernizujeme menší i větší databázové aplikace s nativním i webovým frontendem, propojujeme software se zajímavým hardwarem (Phidgets, Raspberry Pi, RFID a NFC, iBeacon, Arduino, Hardwario a jiné).

Aktuálně hledáme nové kolegy na tyto pozice

Zaujalo vás co děláme, z aktuálně otevřených pozic jste si nevybral/a, máte rád/a výzvy, chcete pracovat na zajímavých, i zahraničních, projektech a chcete se stát součástí našeho týmu?

Pokud ano, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem o vašich zkušenostech na e-mail hr@24u.cz. Na jeho základě se s vámi spojíme a probereme možnosti vzájemné spolupráce.

Vždy hledáme kolegy a vážné zájemce o dlouhodobou spolupráci.

Těšíme se na váš email

Za celý tým 24U
Ondřej Chaloupka

By completing and sending the form you agree that 24U s.r.o., a company established under the laws of the Czech Republic, with its registered office: Zvole u Prahy, Skochovická 88, CZ-25245, registered in the Commercial Register with the Municipal Court in Prague, section C, inset 74920 will use your personal data contained in the form for the purpose of sending 24U’s news, updates and other commercial communications. Providing 24U with personal data for the said purpose is optional. Details on personal data processing and on your rights connected therewith are contained in 24U’s Privacy Policy.

Loader Image