We are sorry, information on this page is available only in Czech. Use Translator Switch to Czech

Vývojář “neobyčejných” webových a databázových aplikací

Junior (vhodné i pro absolventy)

Rád píšeš kód, ale bavilo by tě také vytvářet uživatelská rozhraní jako při vývoji webů, aby práce nebyla stereotypní? Chceš pracovat v menším kolektivu, ale týmový duch ti nechybí? Rádi tě u nás přivítáme…

Neděláme nudné databáze, vytváříme integrace softwaru s hardwarem, propojujeme databáze s mobilními zařízeními jako jsou i iPady, iPhony, nebo i s jinými softwarovými službami…
Baví tě pracovat s MS Access? Práce s FileMakerem je podobná. Umíš HTML, CSS, PHP? FileMaker zvládneš také. Část kolegů dříve dělala právě weby.

Hledáme tebe, pokud tě baví vývoj na rozmanitých projektech a máš týmového ducha. Pokud nechceš dělat pouze backend, ale baví tě vytvářet uživatelské rozhraní jako na webu, určitě tě práce se softwarem FileMaker bude bavit. Jedná se o databázový software vyvíjený firmou Claris, která je vlastněna společností Apple. Zatím je více rozšířený v USA a v Evropě na západ od nás.

Pomáháme zákazníkům z celého světa a z nejrůznějších odvětví, tedy i pro nás je práce stále zajímavá. Přidej se k nám! Rozmanitost naší práce můžeš vidět na našem webu www.24usoftware.com.

Vývojář “neobyčejných” databázových aplikací

Náplň práce:

  • Vývoj a aktualizace databázových a webových aplikací na míru
  • Aplikace zejména pro menší a střední firmy
  • Práce s přední světovou platformou pro inovace - FileMaker
  • Postupně se naučíš integrovat SW služby a HW do databázových a webových řešení.
  • V budoucnu tě případně čeká komunikace s klienty a podpora zákazníkům, kterým se pravidelně snažíme ulehčit jejich práci

Nabízíme:

  • Zajímavou tvůrčí práci na rozmanitých projektech
  • Práci na plný pracovní úvazek (po - pá)
  • Možnost získání mezinárodního certifikátu odbornosti
  • Dlouhodobou spolupráci v zaměstnaneckém poměru
  • Zázemí stabilní společnosti s možností dalšího rozvoje
  • Práci s nejnovějšími technologiemi od firmy Apple, Bose atd.
  • Práce na projektech českých i zahraničních zákazníků

Benefity:

  • Sleva na prodávané výrobky/služby
  • Služební MacBook
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Káva/čaj k dispozici na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Vyhrazený čas na vlastní inovace

Požadujeme:

  • Obecnou znalost relačních databází a základů programování
  • Ochotu učit se a rozvíjet sám sebe
  • Základní znalost angličtiny
  • Analytické a logické myšlení
  • Aktivní přístup, snahu komunikovat

Čím na nás zapůsobíte:

  • Zkušeností s Apple zařízeními
  • Znalostí SQL
  • Znalostí webových služeb (REST)
  • Znalostí některých dalších věcí, se kterými se u nás také můžeš setkat (Python, HTML, JavaScript, CSS, PHP, bash)

Pokud se chceš stát součástí týmu pracujícího na zajímavých českých i zahraničních projektech, pošli nám na e-mailovou adresu hr@24u.cz svůj strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem o svých zkušenostech nebo zájmech.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Těšíme se na váš email

Ondřej Chaloupka
24U s.r.o.
Telefonní číslo: +420 224 910 892
Web: www.24usoftware.com

By completing and sending the form you agree that 24U s.r.o., a company established under the laws of the Czech Republic, with its registered office: Zvole u Prahy, Skochovická 88, CZ-25245, registered in the Commercial Register with the Municipal Court in Prague, section C, inset 74920 will use your personal data contained in the form for the purpose of sending 24U’s news, updates and other commercial communications. Providing 24U with personal data for the said purpose is optional. Details on personal data processing and on your rights connected therewith are contained in 24U’s Privacy Policy.

Loader Image