We are sorry, information on this page is available only in Czech. Use Translator Switch to Czech

C++ vývojář

Junior (vhodné i pro absolventy)

Ve společnosti 24U s.r.o. na Praze 4 hledáme kolegy na pozici Junior C/C++ vývojáře na plný úvazek. Máš zájem být součástí menšího kolektivu kodérů a chceš se podílet na vývoji pro zajímavé české i zahraniční zákazníky? Jde o práci na projektech z různých odvětví. Budeš pracovat s Apple počítači, iPhony a iPady, Raspberry, Arduinem a vyvíjet a propojovat software s dalším zajímavým hardwarem (barcode scannery, tiskárny štítků, digitální váhy, platební terminály, RFID čtečky, Phidgets, RFID a NFC, Hardwario a jiné).

Pokud máš rád svůj klid na práci, ale chuť do práce máš, pak právě s tebou se rádi setkáme. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci.

Vyvíjeli jsme např. software pro propojení čteček čárových kódů a mobilní tiskárny, který pomáhá ke spravedlivému výkupu plodin od farmářů v Africe. Dále jsme našim zákazníkům pomohli s mícháním příchutí tabáku, kdy z 25 pump dávkujeme kapalinu s přesností na gramy. Jinde jsme zase našim zákazníkům pomohli s evidencí balíků, které automaticky z několika kamer naráz nafotíme a uložíme do databáze…

C++ vývojář

Nabízíme:

  • Zajímavou tvůrčí práci na rozmanitých projektech (např. aplikace na Raspberry Pi, rozšiřování modulů pro relační databázi FileMaker,...)
  • Práci na plný pracovní úvazek (po - pá)
  • Možnost časové flexibility po domluvě v případě potřeby
  • Dlouhodobou spolupráci v zaměstnaneckém poměru
  • Zázemí stabilní společnosti s možností dalšího rozvoje
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Doučení potřebných znalostí
  • Práci na projektech českých i zahraničních zákazníků

Benefity:

  • Služební MacBook Pro, časem i služební iPhone
  • Pravidelné firemní akce
  • Sleva na firemní výrobky
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • Vzdělávací kurzy
  • Finanční příspěvek na sportovní aktivity
  • Podpora profesního vzdělávání
  • Prostor pro vlastní inovace

Požadujeme:

  • Základní znalost jazyka C/C++
  • Aktivní přístup
  • Ochotu učit se a rozvíjet sám sebe
  • Znalost angličtiny na úrovni čtení technické dokumentace

Čím na nás zapůsobíte:

  • Znalostí práce s verzovacím systémem Git
  • Znalostí objektového návrhu
  • Zkušeností s multiplatformním vývojem
  • Zkušeností s výrobou knihoven
  • Znalostí nějakého dalšího programovacího jazyka, například C#, Swift, Objective-C
  • Znalostí práce s Linuxem

Náplň práce:

  • Integrace SW a HW
  • Analýza, návrh a vývoj
  • Aktualizace stávajících řešení

Pokud se chceš stát součástí týmu pracujícího na zajímavých českých i zahraničních projektech, pošli nám na e-mailovou adresu hr@24u.cz svůj strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem o svých zkušenostech nebo zájmech.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Těšíme se na váš email

Ondřej Chaloupka
24U s.r.o.
Telefonní číslo: +420 224 910 892
Web: www.24usoftware.com

By completing and sending the form you agree that 24U s.r.o., a company established under the laws of the Czech Republic, with its registered office: Zvole u Prahy, Skochovická 88, CZ-25245, registered in the Commercial Register with the Municipal Court in Prague, section C, inset 74920 will use your personal data contained in the form for the purpose of sending 24U’s news, updates and other commercial communications. Providing 24U with personal data for the said purpose is optional. Details on personal data processing and on your rights connected therewith are contained in 24U’s Privacy Policy.

Loader Image