Stručné představení 24U s.r.o. a dané pozice Společnost 24U s.r.o., hledá nové tvůrčí lidi na pozici Webového vývojáře, kteří mají zájem být součástí menšího kolektivu vývojářů a chtějí se podílet na vývoji aplikací, jejichž vývoj se nedá nazvat rutinním. Jde o práci na projektech z různých odvětví, jako jsou hollywoodské filmové produkce, mezinárodní přeprava, strojírenská výroba apod. Běžně vyvíjíme a modernizujeme menší i větší databázové aplikace s nativním i webovým frontendem, vytváříme mobilní aplikace pro iOS (iPhone, iPad), propojujeme SW se zajímavým HW (Phitgets, Raspberry Pi, RFID, iBeacon). Vhodný uchazeč by měl být zodpovědný, tvůrčí, týmový hráč, měl by znát základy algoritmizace a měl by vědět něco o webových technologiích. U nás budete dělat weby, které nejen nějak vypadají, ale i něco umí.

Webový vývojář

Nabízíme:
  • Zajímavou tvůrčí práci na rozmanitých projektech
  • Práci na plný pracovní úvazek (po - pá)
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Dlouhodobou spolupráci v zaměstnaneckém poměru
  • Zázemí stabilní společnosti s možností dalšího rozvoje
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Práce na projektech zahraničních zákazníků
  • Místo výkonu práce: Praha 4

Benefity:
  • Služební MacBook Pro
  • Pravidelné firemní akce
  • Sleva na prodávané produkty
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • Vzdělávací kurzy
  • Finanční příspěvek na sportovní aktivity
  • Podporu profesního vzdělávání
  • Prostor pro vlastní inovace

Požadujeme:
  • Dobrou znalost HTML a CSS
  • Základní znalost JavaScriptu (jQuery), PHP a MySQL
  • Obecnou znalost webových technologií
  • Obecnou znalost relačních databází a základů algoritmizace
  • Komunikativní a aktivní přístup
  • Ochotu se učit a rozvíjet
  • Znalost angličtiny na úrovni čtení technické dokumentace a dohledání informací na internetu
  • Analytické a logické myšlení

Čím na nás zapůsobíte:
  • Znalostí OOP
  • Znalostí nastavení webového serveru (Apache)
  • Znalostí něčeho s čím se u nás také můžete setkat (Python, Angular, Nette, Django, Wordpress)

Náplň práce:
  • Analýza a návrh technických řešení
  • Vytváření řešení založených na webových technologiích
  • Aktualizace stávajících řešení
  • Integrace SW služeb a HW do řešení
  • Propojování webu a databázových řešení
  • Komunikace s klienty
  • Podpora zákazníků

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se stát součástí týmu pracujících na zajímavých projektech, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem o vašich zkušenostech nebo zájmech o webové technologie.

Jen vážní zájemci. Hledáme kolegy pro dlouhodobou spolupráci.

Vhodné i pro absolventy, se zkušenostmi s výše uvedenými technologiemi.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Ondřej Chaloupka
+420 224 910 892
zc.u42@rh