Stručné představení 24U s.r.o. a dané pozice Společnost 24U s.r.o., zabývající se vývojem, testováním SW, prodejem HW a outsourcingem, hledá kolegy na pozici Webového vývojáře, kteří by rozšířili stávající tým. Jde o práci na projektech přesahující hranice ČR z různých odvětví od filmového, spedičního i dalších průmyslů. Ideální kandidát na tuto pozici je týmový hráč, schopný dosahovat cílů v zadaném čase. Máte-li dobré komunikační schopnosti, zkušenosti s webovými technologiemi, analytické myšlení a předpoklady k úspěšnému zvládání komplexních úkolů, pak právě s vámi se rádi setkáme.

Webový vývojář

Zveřejněno: 28. 3. 2017

Nabízíme:
  • Zajímavou tvůrčí práci na rozmanitých projektech
  • Práci na plný pracovní úvazek (po - pá)
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Dlouhodobou spolupráci v zaměstnaneckém poměru
  • Zázemí stabilní společnosti s možností dalšího rozvoje
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Práce na projektech zahraničních zákazníků
  • Místo výkonu práce: Praha 4

Benefity:
  • Služební MacBook
  • Pravidelné firemní akce
  • Sleva na firemní výrobky
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • Vzdělávací kurzy
  • Finanční příspěvek na sportovní aktivity
  • Podporu profesního vzdělávání
  • Prostor pro vlastní inovace

Požadujeme:
  • Dobrou znalost HTML a CSS
  • Základní znalost JavaScriptu (jQuery), PHP a MySQL
  • Obecnou znalost webových technologií
  • Obecnou znalost relačních databází a základů algoritmizace
  • Komunikativní a aktivní přístup
  • Ochotu se učit a rozvíjet
  • Znalost angličtiny na úrovni čtení technické dokumentace a dohledání informací na internetu
  • Analytické a logické myšlení

Čím na nás zapůsobíte:
  • Znalostí OOP
  • Znalostí nastavení webového serveru (Apache)
  • Znalostí něčeho s čím se u nás také můžete setkat (Python, Angular, Nette, Django, Wordpress)

Náplň práce:
  • Analýza a návrh technických řešení
  • Vytváření řešení založených na webových technologiích
  • Aktualizace stávajících řešení
  • Integrace SW služeb a HW do řešení
  • Propojování webu a databázových řešení
  • Komunikace s klienty
  • Podpora zákazníků

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se stát součástí týmu pracujících na zajímavých projektech, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem o vašich zkušenostech nebo zájmech o webové technologie.

Jen vážní zájemci. Hledáme kolegy pro dlouhodobou spolupráci.

Vhodné i pro absolventy, se zkušenostmi s výše uvedenými technologiemi.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Ondřej Chaloupka
+420 224 910 892
zc.u42@rh