Stručné představení 24U s.r.o. a dané pozice Společnost 24U s.r.o., zabývající se vývojem, testováním SW, prodejem HW a outsourcingem, hledá kolegu na pozici Junior test analytik, který by rozšířili stávající tým. Jde o práci na probíhajícím projektu pro jednu z největších bankovních institucí v ČR. Ideální kandidát na tuto pozici je týmový hráč, schopný dosahovat cílů a plnit termíny i ve velmi stresovém prostředí. Pokud máte velmi dobré komunikační schopnosti, zkušenosti s testováním a předpoklady k úspěšnému zvládání komplexních úkolů, pak právě s vámi se rádi setkáme.

Junior test analytik

Zveřejněno: 16. 10. 2017

Nabízíme:
  • Práci na plný pracovní úvazek 40 hod/týdně (po - pá)
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Zaškolení od zkušenějších kolegů
  • Dlouhodobou spolupráci v zaměstnaneckém poměru
  • Zázemí stabilní společnosti s možností dalšího rozvoje
  • Vzdělávací kurzy připravovanými odborníky z oboru

Benefity:
  • Pravidelné firemní akce
  • Sleva na prodávané produkty
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • Finanční příspěvek na sportovní aktivity
  • Podporu profesního vzdělávání

Čím na nás zapůsobíte:
  • Znalost testovacích nástrojů (HP QC, Mercury, JIRA)
  • Zkušenosti s tvorbou testovacích scénářů
  • Praktická znalost UML a CASE nástrojů (Enterprise Architect...)
  • Znalost databází (SQL, Oracle)

Požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Nadstandardní uživatelskou znalost PC - Windows, MS Office a Internet
  • Lehké zkušenosti v oblasti testovaní SW, nicméně důležité je analytické myšlení, stejně jako smysl pro zodpovědnost a pracovitost
  • Základní znalost SQL dotazování
  • Angličtinu na úrovni čtení technické dokumentace
  • Uvítáme také schopnost samostatně si organizovat práci
  • Ochotu se učit a rozvíjet
  • Komunikativní a aktivní přístup

Náplň práce:
  • Testovaní software dle analýzy, scénářů testů a skriptů
  • Příprava testovací dokumentace (tvorba scénářů a skriptů, návrh a příprava testovacích dat)
  • Reportování a vyhodnocování chyb, reportování výsledků testů

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem. Výběrové řízení je vícekolové.

Jen vážní zájemci. Hledáme kolegy, kteří doplní stávající pohodový tým.

Vhodné i pro absolventy, s chutí se učit a posouvat.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Ondřej Chaloupka
+420 224 910 892
zc.u42@rh