Stručné představení 24U s.r.o. a dané pozice Společnost 24U s.r.o. hledá kolegy na pozici Junior C/C++ vývojáře, kteří mají zájem být součástí menšího kolektivu vývojářů a chtějí se podílet na vývoji, jenž se nedá nazvat rutinním. Jde o práci na projektech z různých odvětví, jako jsou hollywoodské filmové produkce, mezinárodní přeprava, strojírenská výroba apod. Běžně vytváříme mobilní aplikace pro iOS (iPhone, iPad), propojujeme SW se zajímavým HW (Phidgets, Raspberry Pi, RFID, iBeacon), vyvíjíme a modernizujeme menší i větší databázové aplikace. Ideální kandidát na tuto pozici je týmový hráč, který se rád učí nové věci.

Junior C/C++ vývojář - Vhodné i pro studenty v posledních ročnících studia

Nabízíme:
  • Zajímavou tvůrčí práci na rozmanitých projektech (např. aplikace na Raspberry Pi, rozšiřování modulů pro relační databázi FileMaker,...)
  • Práci na plný pracovní úvazek (po - pá)
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Dlouhodobou spolupráci v zaměstnaneckém poměru
  • Zázemí stabilní společnosti s možností dalšího rozvoje
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Práce na projektech zahraničních zákazníků
  • Místo výkonu práce: Praha 4

Benefity:
  • Služební MacBook Pro
  • Pravidelné firemní akce
  • Sleva na firemní výrobky
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • Vzdělávací kurzy
  • Finanční příspěvek na sportovní aktivity
  • Podporu profesního vzdělávání
  • Prostor pro vlastní inovace
  • Flexibilní pracovní doba

Požadujeme:
  • Znalost jazyka C/C++
  • Aktivní přístup
  • Ochotu se učit a rozvíjet
  • Znalost angličtiny
  • Analytické a logické myšlení

Čím na nás zapůsobíte:
  • Znalostí práce s verzovacím systémem Git
  • Znalostí objektového návrhu
  • Zkušenosti s multiplatformním vývojem
  • Zkušenosti s výrobou knihoven
  • Znalostí nějakého dalšího programovacího jazyka, například C#, Swift, Objective-C
  • Znalostí příkazové řádky

Náplň práce:
  • Integrace SW a HW
  • Analýza, návrh a vývoj
  • Aktualizace stávajících řešení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem

Jen vážní zájemci. Hledáme kolegy pro dlouhodobou spolupráci.

Vhodné i pro absolventy, se zkušenostmi s výše uvedenými technologiemi.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Ondřej Chaloupka
+420 224 910 892
zc.u42@rh