Stručné představení 24U s.r.o. a dané pozice Společnost 24U s.r.o., zabývající se vývojem, testováním SW, prodejem HW a outsourcingem, hledá kolegu na pozici Junior C/C++ vývojáře, který by rozšířili stávající tým. Jde o práci na malých i velkých projektech z různých odvětví, např. z filmového či spedičního průmyslu. Běžně vyvíjíme pluginy do databázových řešení, jednoduché utilitky, chytré skripty ale i komplexní programy. Vyrábíme také aplikace pro mobilní telefony (iOS, Android) a setkat se u nás můžete i se zařízeními Phidgets či s vývojem pro Raspberry Pi. Ideální kandidát na tuto pozici je týmový hráč, který se rád učí nové věci. Máte-li dobré komunikační schopnosti, schopnost číst cizí kód a předpoklady k úspěšnému zvládání komplexních úkolů, pak právě s vámi se rádi setkáme.

Junior C/C++ vývojář - Vhodné i pro studenty v posledních ročnících studia

Zveřejněno: 06. 03. 2017

Nabízíme:
  • Zajímavou tvůrčí práci na rozmanitých projektech
  • Práci na plný pracovní úvazek (po - pá)
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Dlouhodobou spolupráci v zaměstnaneckém poměru
  • Zázemí stabilní společnosti s možností dalšího rozvoje
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Práce na projektech zahraničních zákazníků
  • Místo výkonu práce: Praha 4

Benefity:
  • Služební MacBook
  • Pravidelné firemní akce
  • Sleva na firemní výrobky
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • Vzdělávací kurzy
  • Finanční příspěvek na sportovní aktivity
  • Podporu profesního vzdělávání
  • Prostor pro vlastní inovace
  • Flexibilní pracovní doba

Požadujeme:
  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Znalost jazyka C/C++ a standardních knihoven
  • Znalost nějakého vývojového prostředí (Visual Studio, Eclipse, Xcode,...)
  • Komunikativní a aktivní přístup
  • Ochotu se učit a rozvíjet
  • Znalost angličtiny na úrovni zjišťování informací od zahraničních klientů
  • Analytické a logické myšlení

Čím na nás zapůsobíte:
  • Znalostí práce s verzovacím systémem Git
  • Znalostí objektového návrhu
  • Zkušenosti s multiplatformním vývojem
  • Zkušenosti s výrobou knihoven
  • Znalostí nějakého dalšího programovacího jazyka, například C#, Swift, Objective-C
  • Znalostí příkazové řádky

Náplň práce:
  • Analýza a návrh technických řešení
  • Vývoj nových řešení
  • Aktualizace stávajících řešení
  • Podpora zákazníků

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem

Jen vážní zájemci. Hledáme kolegy pro dlouhodobou spolupráci.

Vhodné i pro absolventy z oboru.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Ondřej Chaloupka
+420 224 910 892
zc.u42@rh